Garanti Koza Showroom  444 99 33

 

GARANTİ KOZA YİNE EŞSİZ BİR PROJEYE İMZA ATIYOR


Yaşamın Tüm Renkleri Kozapark’ta...

Hayal edin;

40.000 m2 Yüzülebilir yapay göl, 4 km yürüyüş parkuru, her blokta kendine özel iskele, 70.000 m2 ağaçlarla donatılmış yeşil alan, 63 kortlu dünyanın en büyük tenis akademisi, en üst düzey teknoloji ile donatılmış fitness merkezi, Dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Swiss Otel KozaPark... Kısacası 4 mevsim tatilköyü, 365 gün tatil yapabileceğiniz, yeni yaşamınıza hoş geldiniz...

Türkiye’de ilk defa geliştirilen, ortasında masmavi suni göl etrafında yemyeşil alanı ile 40 katlı toplam 7 residence ve Dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Swiss Otel’i de içerisinde bulunduran projede 1+1 ile 5+1 arasında değişen farklı metrekarelerde yaşam seçenekleri sunuluyor.

Residence blokların yanısıra Swiss Otel bloğunun da satışa sunulduğu projede, tamamı Swiss Otel standartlarında ve konforunda, çatalınızdan havlunuza kadar tüm detaylarla döşenmiş olarak sahip olabileceksiniz. Tüm otel hizmetlerinden yararlanabileceğiniz, dayalı döşeli teslim edilecek olan dairelerde, panaromik olarak eşsiz İstanbul manzarasını izlerken lüksün ve konforun tadını çıkararak kendinizi şımartabilirsiniz.

Spor, sağlık ve yaşam üssü Kozapark içerisinde bulunan ve geçtiğimiz sene kapılarını Roger Federer’in katılımıyla gerçekleşen ATP İstanbul Open Tenis Turnuvasıyla açan Garanti Koza Arena ise yılın belirli haftalarında Dünyanın en büyük spor ve eğlence organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor. 8.000 kişilik dev arena ile 63 tenis kortluk dünyanın en büyük tenis akademisi Koza World of Sports da projenin ortaya koyduğu önemli farklılıklardan...

Etrfını çevreleyen cadde dükkanları, prestijli markaların şimdiden yerini almak için sıraya girdikleri Restoranlar Sokağı ve şık mimarisi ile, ayrıcalıklı bir yaşam sunan Kozapark, 2016 yılında teslimlerine başlayacak...

Tem Otoyolu üzerinden direkt ulaşabildiğiniz Kozapark Projesinde, evinizin etrafında da alışveriş merkezi, birbirinden prestijli markaların bulunduğu alışveriş ve restoranlar caddesi, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet parkuru gibi zamanınızı geçirebileceğiniz alanlar,Yazın ise, evinizin kapısından çıkar çıkmaz sizi karşılayan, bütün ihtişamıyla göz alabildiğine uzanan, masmavi bir gölde  birbirinden keyifli su sporları ve yelken akademisi ile çocuklarınızla harika zaman geçirebileceğiniz aktiviteler bulunuyor.

54 m2 ile 373 m2 arasında yaşam alanları bulunan Kozapark, her zevke hitabeden konforlu ve kaliteli bir yaşamın anahtarını sizlere sunuyor...

Detaylı bilgi için www.kozapark.com.tr
 

 
GRAND KANYON 

Sofya’nın yeni yaşam stili

Garanti Koza yine eşsiz bir projeye imza atıyor.Bulgaristan’ın ilk karma projesi olan Grand Kanyon, AVM, Rezidans, ve Otel olarak geliştirilen, toplam 6 blokta 1049 daireden oluşuyor. Proje, Bulgaristan’ın başkenti olan Sofya’nın güney doğusunda bulunan ve şehir merkezi, iş merkezi ve havaalanı üçgeninin tam kalbi olan MLADOST ilçesinde konumlandırılmış, Ulaşımın çok kolay olduğu, şehir ve iş merkezini havaalanına bağlayan en önemli iki metro hattının kesiştiği noktada yer almaktadır. 

Modern mimari çizgilere sahip Grand Kanyon Sofia, 45.000 m2 arazi üzerinde, %40’ı yeşil alan ve açık Alışveriş Merkezi ile bölgeyi tüm yaş guruplarına hitabeden bir cazibe merkezi haline getirecektir. 

Bloklara Bulgaristan’ın’nın en ünlü dağlarının adı veren Proje, VITOSHA RESIDENCE (19 KAT), PIRIN RESIDENCE (22 KAT),RODOPI RESIDENCE (21 KAT)  ve STARA PLANINA RESIDENCE (19 KAT) STRANDZHA RESIDENCE (16 KAT) ve RILA RESIDENCE &  SWISS OTEL (30 KAT) olmak üzere konforunuza ve zevkinize özgü modüler mimari ile seçiminize sunuluyor.

Projede Studio(1+0), 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere birbirinden farklı yaşam alanları ile dilediğiniz metrekareden seçim yapma olanağınız bulunuyor. 

Yaşam terchleri sunan projede; 1+0 DAİRELER 40 m2 ile 65,5 m2 arasında, 1+1 DAİRELER : 59 m2 ile 76 m2 arasında, 2+1 DAİRELER : 81 m2 ile 118 m2 arasında ve 3+1 DAİRELER ise 120 m2 ile 146 m2 arasında değişen, ayrıca kendilerine ait 8 m2 ile 24 m2 arasında teras veya bahçe seçenekleri de sunmaktadır.

Projede bulunan RILA RESIDENCE & HOTEL 30 katlı modern mimari yapısı ile VITOSHA Dağı'na cepheli ilk 17 katı Dünya’nın en prestijli otellerinden birisi olan SWISS OTEL olarak hizmet verecek olup,18 ile 30 kat arası ise residence dairelerden oluşmaktadır. 

İstanbul’da da olduğu gibi inşa edildiği dört ülkede de büyük ilgi gören Kanyon alışveriş merkezi, dünyanın en prestijli markalarını içerisinde bulunduracak olup, mevsim farkını gözetmeksizin açık havada alışveriş keyfi sunmaktadır. 

Garanti Koza yaşam konforunuz için gerekli olan her şeyi ayağınıza getiriyor ... 

Proje alanında halihazırda bulunan metro durağının yanı sıra, bu duraktan alt geçiş ile Grand Kanyon’a direkt olarak çıkış sağlanacak olup, eşsiz manzaraya sahip evlerinizden etekleri kar tutmuş Sofya’nın en ünlü KAYAK MERKEZİ olan Vitosha Dağı’nın temiz havasından ve kayak imkanından her an yararlanabileceksiniz... 

Detaylı bilgi için www.grandkanyon.com