Akkoza
Akkoza 1 (Defne Konutları) YENİ SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ

Garanti Koza Akiş Adi Ortaklığı’nın projelendirdiği ve Akkoza projesinde yer alan Defne Blokları’nda teslimleri tamamlanan 80.940 m2’lik inşaat alanına sahip 421 konutta yaşam başladı. 

Akkoza projesi kapsamında 421 aile daha ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor. Esenyurt’u İstanbul’un yeni Etiler’i yapmak amacıyla inşasına başlanan Akkoza projesinin Defne Blokları’nda başlayan hayat, hepimizi onurlandırıyor.

Defne Konutları’nın TEM otoyoluna direk bağlantısının yakın zamanda açılmasıyla büyük ölçüde ulaşım kolaylığı sağlanmış oluyor. Garanti Koza, İstanbul’un yeni Etileri olmaya aday projesinin vaadettiği lüks ve konforu yaşatmanın gururunu yaşıyor. 

Teslimi gerçekleşmiş Defne Blokları’nda 40’tan fazla alternatif sunan dairelerle modern ve birinci sınıf seçimler dikkat çekiyor. Kusursuz mimari, banyo ve mutfaklarda sunduğu kalite, beyaz eşyaların şıklığı, konutların 3.10 m’lik tavan yüksekliği, ortak mekanlarda ihtiyaç odaklı modern kentsel çözümler, geniş yeşil alanlar bunlardan birkaçı… Toplam alanının yalnızca yüzde 17’sinde binaların mevcudiyeti bunun bir ölçüsü. 

Otopark, jeneratör, alarm ve otomatik geçiş sistemleri gibi özellikler konut sahiplerine güvenli ve huzurlu bir yaşam garantisi veriyor.       

Proje, dairelerin içine kadar fiberoptik kablonun yerleştirildiği kesintisiz ve sürekli internet bağlantısıyla, ileriye dönük teknolojik gelişmelere hazır...                                                                   

Akkoza konutlarında tüm dairelerin kapalı otoparkları bulunmaktadır. Defne Konutları da, tüm Akkoza’nın olanakları yanı sıra ilave olanaklara sahiptir. 

Hemen önünde bulunan alışveriş merkezi ise tüm ihtiyaçları karşılayacak düzeyde ve seçkin markalarla hizmete girmiştir.


TED KOLEJİ AKKOZA’DA  

TED Koleji proje içinde ayrılan 15 bin metrekarelik alanda hizmet verecek. TED Koleji ile yapılan özel anlaşma çerçevesinde bir ilke imza atılarak Akkoza’da oturan başarılı öğrencilere TED Koleji tarafından beş yıl süresince toplam 1,5 milyon dolarlık karşılıksız burs sağlanacak. TED Koleji, inşaatına başlandıktan iki yıl sonra TED İlköğretim Okulu, üç yıl sonra TED Koleji olarak eğitim verecek. 


Detaylı bilgi için www.ak-koza.com