Gizlilik Politikası

Garanti Koza (GK); bu sitenin (www.garantikoza.com ve www.garantikoza.com.tr) kullanıcılarının gizlilik haklarına saygı duymaktadır.

GK hiçbir kişinin (GK haberler, e-posta güncelleme listesine gönüllü ve bilinçli olarak e-mail adreslerini verenler hariç) kişisel bilgilerini toplamamaktadır. GK; üçüncü kişilerle kişisel bilgileri pazarlık konusu yapmaz, satmaz veya kiralamaz, ancak sayfası için yapacağı istatistiksel analizler için gerekli olan datayı toplayabilir. Bu sayfa IP adreslerini, ziyaretçilerin işletim sistemlerini, kullandıkları browser yazılım tiplerini ve ziyaretçilerin ziyaret ettikleri sayfaları kaydedebilir.

GK; kullanıcıların sayfanın özel alanları ile ilgili görüşlerini genel olarak ölçmek ve kullanıcıların davranış ve karakterleri ile ilgli istatistiksel analiz yapmak için toplanmış datayı kullanabilir.

KULLANIM KOŞULLARI

Eğer aşağıda belirtilen kuralları kabul etmiyorsanız veya herhangi bir sorunuz varsa, ilk etapta bizimle irtibata geçin. Bizler sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu sayfaya girmeyi ve kullanmayı seçtiğiniz zaman, kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi yalnızca bilgi amaçlı olup, ticari amaçlar için kullanıma yönelik değildir. Sitede yeralabilecek satılık gayrimenkul bilgileri GK tarafından yapılan bir teklif değildir.

Eğer satınalma veya kiralama yapmak istiyorsanız, lütfen İLETİŞİM sayfasında belirtilen telefonlardan ilgili kişilere başvurunuz.

Bu sitede yeralan logolar, markalar, patentler, ticari markalar GK ve/veya diğer markaların kendi mülkiyetindedir. Bütün bu belirtilenlerin kullanımı ilgililerin iznine tabidir.

GK sizlere sayfaya girmeniz ve kişisel, ticari olmayan, kullanım hakkına sahip olmanız için kısıtlı bir izin vermektedir. Bu izin kısıtlı olup, bazı içeriklerin (yazılar, resimler, videolar ve grafikler dahil) indirimini yapmak ve tek bir elektronik veya hard kopyasını çıkarma, ki kopyalanan her sayfanın telif hakkının GK’da olduğunu kabul ettiğiniz şartı ile verir. Bununla beraber, sayfanın tümünü veya bir kısmını değiştiremezsiniz. Bu izinler sayfanın veya içeriğinin, hiç bir ticari amaçla kullanmama yükümlülüğünü içermektedir.

Bu site veya sayfalar hiçbir şekilde kısmen veya tamamen tekrar üretilemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, satılamaz, kiralanamaz veya başka herhangi bir ticari amaç için kullanılamaz. GK adını veya markasını içeren gizli metin kullanamazsınız. Yetkisiz herhangi bir kullanım burada verilmiş olan izinlerin sonlandırılması anlamına gelecektir.

Sizin bu siteyi kullanmanız, yukarıda belirtilen hususlarda, gerek bireysel, gerekse işçisi veya çalışanı olduğunuz işveren için kanuni onayınız olduğunu ifade etmektedir.

Sitede yapılan Değişiklikler: Size sunduğumuz servisin kalitesini yükseltebilmek amacı ile, siteye girişte, kullanımda ve sitenin içeriğinde herhangi bir zamanda önceden bildirmeden değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Ayrıca, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkımız saklıdır.

Gizlilik Bilgilendirmesi: GK; sizi gizli veya kişisel olduğunu düşündüğünüz bilgileri yollamamanız veya yayınlamamanız konusunda bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Eğer bu tür bilgileri yollarsanız; GK, gönderdiğiniz bütün bilgilerin gizli olmadığını farzedecektir. Bu tür malzemeyi veya bilgileri yayınlamakla veya yollamakla, siz GK’a bu malzeme ve bilgileri kullanabileceği, çoğaltabileceği, dağıtabileceği ve benzeri şekilde yararlanabileceği konularında sınırsız bir yetki vermiş olursunuz, ve ayrıca herhangi bir nedenle gönderdiğiniz veya postaladığınız fikirleri, konseptleri, teknik bilgileri veya teknikleri GK’nın kullanmasını kabul etmiş olursunuz.

Bu sitedeki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacı ile verilmiştir. GK bu sayfada sadece doğru bilgi vermeye gayret etse de, siz verilen bilgilerde kasıtlı olmadan yapılmış bazı hatalarla karşılaşabilirsiniz. Lütfen bunları bize bildiriniz.

Böyle hatalar olabileceği için, GK; BU SAYFANIN BÜTÜNLÜĞÜ, DOĞRULUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ, HERHANGİ BİR BELİRLİ AMAÇ İÇİN UYGUNLUĞU İLE İLGİLİ HİÇBİR ŞEKİLDE GARANTİ VERMEMEKTE, TAAHHÜTTE VEYA BEYANDA BULUNMAMAKTADIR.

Diğer Sayfalara olan Bağlantılar: Uygun olduğu takdirde, bu sayfa kontrolu yapılmamış, GK ile herhangi bir bağı olmayan veya ilişkisi bulunmayan diğer sayfalara bağlantıları da içerebilir. Bu bağlamda, GK ne bu tür sayfaların kullanımları ile ilgili olarak kuralları veya gizlilik prensiplerini ilgilendiren beyanatta bulunmakta, ne de bu sayfalarda verilen malzeme ve bilgilerin kalitesini, bütünlüğünü veya doğruluğunu kontrol ve garanti etmektedir.